Sortiment

Plná evidence pracující s počítačem

Rozsáhlý evidenční systém určený pro gastronomická zařízení, kde je kladen důraz na profesionalitu, rychlost obsluhy a efektivitu práce. Tento systém umožňuje komplexní propojení všech využívaných systémů.

Výčepy na pivo

Evidenční výčepy na pivo představují pro provozovatele jedinečný způsob kontroly obsluhy a vydaných nápojů. Výčepy na pivo jsou schopné přesně evidovat a kontrolovat množství natočeného a vydaného piva.

Výdejní stojany na destiláty a víno

Evidenční stojany a dávkovače destilátů a vína zaručují přesnost vydávaných porcí nápojů a díky možnosti uzamčení a přihlášení zabraňují neoprávněné manipulaci a odběru alkoholu. Výdej nápojů provádí obsluha na mechanických dávkovačích nebo automatických dávkovačích.

Výdejní stojany na nealkoholické nápoje

Výdejní stojany na nealkoholické nápoje nabízejí možnost přehledné evidence vydaných nealko nápojů (limonády, džusy, apod.). Umožňují evidovat a kontrolovat veškeré vydané nápoje a zároveň obsluhu, která výdej provádí po přihlášení do systému.

Kombinované výčepní stojany

Kombinované výčepní stojany umožňují na jednom stojanu vydávat různé druhy nápojů (pivo, limo, víno, destiláty apod.). Nabízejí jednoduchý způsob evidence vydaného objemu nápojů a kontroly obsluhy.

Evidence káv a teplých nápojů

Evidenční systémy kávy a teplých nápojů jsou externí přídavná zařízení, která slouží k počítání (evidenci) vydaných nápojů. Tyto evidenční systémy umožňují 100% kontrolu počtu vydaných káv.

Samoobslužné výčepy na pivo

Unikátní systém samoobslužných výčepů na pivo se v poslední době stal velmi oblíbeným u hostů i provozovatelů restaurací a barů. Proto jsme pro vás připravili stránku zaměřenou pouze na samovýčepy.

Koktejlové stroje TENDER ONE

Koktejlové stroje Tender One představují efektivní způsob kontroly vydaných nápojů na vašem baru. Garantují maximální kvalitu připravených koktejlů – zajištění stejného množství a poměru jednotlivých ingrediencí. S koktejlovými stroji Tender One budou koktejly i za plného provozu baru vždy prvotřídní a lahodné.